Szkolenie „Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym” – szkolenie stacjonarne pełne doświadczeń, przyjaźni, kolorowej pracy warsztatowej – START 11.05.2019

Już 11 maja 2019 r. zapraszamy na kolejną edycję stacjonarnego szkolenia zawodowego „Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym”.

Termin szkolenia: 11.05.2019 – 08.09.2019

Terminy poszczególnych zjazdów:

Maj:11, 12, 25,26

Czerwiec:1, 2, 15, 16, 29, 30

Lipiec:13, 14, 27, 28

Sierpień: 10, 11, 24, 25

Wrzesień: 7, 8

Koszt szkolenia: 1700,00 zł (w tym 200,00 zł wpisowego, pozostałą kwotę można wpłacić maksymalnie w 3 ratach).

Możliwość zatrudnienia w nowo powstającej placówce!

Dlaczego nasze szkolenia stacjonarne? Ponieważ gwarantują wysoki poziom merytoryczny, sprzyjające efektywnej pracy grupy warsztatowe i przyjaźnie nastawieni wykładowcy otwarci na dyskusje w grupie. Wykładowcy to kadra z wieloletnim doświadczeniem. Na naszych szkoleniach uczestnicy mają możliwość zadawania pytań, wymianę poglądów i doświadczeń. Szkolenia uzupełniane są o praktyczne ćwiczenia, różne sytuacje, które pozwalają dogłębnie zrozumieć omawiane zagadnienia. Nie ma w nich nudnych prezentacji, teoretycznych wykładów bez praktycznych przykładów. Stawiamy na praktykę i przygotowujemy do pracy z dziećmi w każdym obszarze.

Dlaczego szkolenie stacjonarne przewyższa ofertę szkoleń internetowych?

Ponieważ bardzo istotne jest aby każdy uczestniczka chciała i potrafiła odnaleźć się w takiej grupie, gdyż podejmując pracę jako opiekunka dziecięca czy to w żłobku czy klubie dziecięcym czy jako niania, jest się bezpośrednio w relacji z drugim człowiekiem, nie na odległość przez internet czy telefon. Sam fakt uczestnictwa w zajęciach grupowych powoduje, że jest możliwość wspierania się przez uczestników, wymianę doświadczeń oraz czerpania wiedzy praktycznej i teoretycznej od prowadzących. Bardzo często praca na zajęciach w grupie przybiera formę terapii dla osób w niej uczestniczących, a dzieje się tak dzięki temu, że na szkoleniach pojawiają się osoby młode zaczynające swoją przygodę zawodową, ale również starsze, doświadczone, które pragną zmian w swoim dotychczasowym życiu. Podczas trwania szkolenia bardzo często rodzą się przyjaźnie, a uczestniczki wzajemnie szukają sobie ofert pracy i polecają do swoich miejsc zatrudnienia. Przez te kilka miesięcy co weekendowych spotkań można bardzo wiele skorzystać na byciu członkiem małej grupy społecznej i czerpać radość z tego, że każdy ją buduje i coś do niej wnosi!

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego FZ-Opiekunka-2019 na adres szkolenia@twpwroclaw.pl oraz wpłacenie wpisowego w wysokości 200 zł.

Więcej o szkoleniu:

https://twpwroclaw.pl/kursy-i-szkolenia/doksztalcajace-i-kwalifikacyjne-w-tym-dla-osob-bezrobotnych/opiekun-w-zlobku-lub-klubie-dziecięcym/

Posted in Uncategorized and tagged , , , .