Nowe 4 miejsca dofinansowane z programu Maluch+ 2022-2029 – żłobek ul. Trawowa 63b

Nasz żłobek „Twórcza kraina” przy ul. Trawowej 63b zyskał 4 nowe miejsca, co było możliwe dzięki dofinansowaniu z programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2022–2029, który obecnie funkcjonuje pod nazwą program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022–2029.


Dzięki temu wsparciu liczba miejsc w naszym żłobku zwiększyła się z 25 do 29. To znaczące rozszerzenie naszej oferty sprawiło, że żłobek został przeklasyfikowany z kategorii strefy zagrożenia ludzi ZLIII na ZLII, co oznacza, że warunki przeciwpożarowe w naszej placówce teraz spełniają jeszcze wyższe standardy bezpieczeństwa.

Podniesienie standardów bezpieczeństwa to dla nas ważny krok naprzód, który pozwala nam zapewnić jeszcze lepszą opiekę nad najmłodszymi dziećmi oraz zagwarantować ich bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Dofinansowanie z programu Aktywny Maluch umożliwiło nam nie tylko zwiększenie liczby miejsc, ale również poprawę infrastruktury, co bezpośrednio przekłada się na komfort i bezpieczeństwo dzieci oraz pracowników naszego żłobka.

#Żłobek #TwórczaKraina #Dofinansowanie #AktywnyMaluch #BezpieczeństwoDzieci #OpiekaNadDziećmi #RozwójŻłobka #Maluch+2022-2029 #Bezpieczeństwo #InwestycjaWPrzyszłość

Rekomendowane artykuły