Budynek: Żłobek „Twórcza kraina , ul. Trawowa 63b, 54-614 Wrocław

W odległości ok. 400 metrów od wejścia głównego do żłobka znajduje się przystanek Trawowa. Na przystanku zatrzymują się autobusy linii: 107, 119.

W odległości ok. 700 metrów od wejścia głównego do żłobka znajduje się przystanek Tyrmanda. Na przystanku zatrzymują się autobusy linii: 107, 119, 132, 241, 319.

W rozkładzie jazdy autobusów poszczególnych linii wskazane są kursy realizowane przez pojazdy niskopodłogowe.

Dostępność wejścia:

Do budynku prowadzi 1 wejście od strony ul. Trawowej. Żłobek znajduje się w lokalu narożnym.

Wejście do budynku ze schodami oraz podjazdem dla wózków. Wejście do żłobka jest zabezpieczone przez system domofonowy. Nad wejściem nie ma głośników systemu naprowadzającego dźwiękowo osoby niewidome i słabowidzące. Do budynku można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem.

 

Dostępność parkingu:


Brak parkingu przynależnego wyłącznie do żłobka. Duża liczba miejsc ogólnodostępnych przy budynku, w którym znajduje się żłobek.

 

Dostępność toalety:


W budynku dostępna jest toaleta dla osób niepełnosprawnych.

 

Utrudnienia:


Budynek parterowy, dla osób na wózkach dostępne jest tylko pomieszczenie szatni żłobka oraz toaleta dla niepełnosprawnych. W budynku nie ma oznaczeń w alfabecie brajla ani oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabowidzących. Nie ma możliwości skorzystania z tłumacza polskiego języka migowego.

 

Pomoc w pokonaniu większych barier w danym budynku:


Istnieje możliwość wsparcia przez pracownika merytorycznego na parterze i obsługi interesanta w dogodny dla niego sposób.